Den v krojích 2020

(po kliknutí na lilii se dostanete do střediskové galerie)

Vážení rodiče, skautky a skauti,
jako každý rok, tak i letos v pátek 24. dubna má svátek sv. Jiří, patron všech skautů  a skautek.
V tento den nosíme kroj během všech našich denních aktivit a odpoledne se vždy společně sejdeme náš svátek oslavit. Jelikož nám okolnosti zamezily se setkat jako obvykle, pokusíme se nepřízeň osudu zvrátit alespoň online – formou fotek a videoschůzky.

A proto vás prosíme, aby jste se již teď oblékli do kroje a šátku a nejpozději do čtvrtka 23. 4. 18:00 nahráli svoji fotku do formuláře pod tímto odkazem:

(Pro nahrání je potřeba mít Gmail. Ti, kteří Gmail nemáte, můžete vaši fotku poslat nám na oddílový email.)

Výstupem poté bude celo-středisková koláž, se kterou se zúčastníme výzvy Junáka, viz. odkaz. + na všechny fotky se budete moci podívat ve střediskové galerii.

#ČímVícFotekTímLíp #SrdcemVeSkautu

V rámci aktivit oddílu se uskuteční videoschůzka

• A to, v pátek 24. 4. v 16:00
  • Ve čtvrtek večer Vám zašleme bližší info